COLORIT spol. s r.o.

RYZE ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST

Zabýváme se dovozem a prodejem laků, autolaků, barev a tmelů značek COLORSPRAY, EUROSPRAY, STARCOAT, Clearbond a RUSTBREAKER. Zároveň působí jako výhradní dovozce pro Českou a Slovenskou republiku firem BRUNOX AG, TRANSTAR Autobody Technologies, Reed Union Corp., NPT, WETOR a SOMAY Q Japan. Nabízí barvy, spreje, laky, tmely, korekční tužky, ochranné nástřiky, mazací a antikorozní prostředky pro opravárenské a technické obory, dále autokosmetiku a lepidla.

nabídka produktů

PŘEHLED PRODÁVANÝCH ZNAČEK

COLORSPRAY
Řada sprejů COLORSPRAY . Rychleschnoucí univerzální barva použitelná na jakýkoliv kovový, dřevěný i proutěný podklad, plastové povrchy, zdivo, omítky a papír. Je určena pro vnitřní i venkovní použití. Výhradním distributorem značky COLORSPRAY je firma COLORLAK, a.s.
více
EUROSPRAY
Řada sprejů EUROSPRAY zcela vyhovuje podmínkám použití jak v náročných profesionálních provozech, tak pro svou snadnou zpracovatelnost nachází roli pomocníka při opravách a vylepšeních prováděných svépomocí. Také vy si můžete vybrat z nabídky široké škály produktů, které zaručují kvalitu a trvanlivost. Výrobky nepoškozují ozónovou vrstvu. Výhradním distributorem značky EUROSPRAY je firma COLORLAK a.s.
více
EUROFILLER
Řada tmelů EUROFILLER zcela vyhovuje podmínkám použití jak v náročných profesionálních provozech, tak pro svou snadnou zpracovatelnost nachází roli pomocníka při opravách a vylepšeních prováděných svépomocí. Také vy si můžete vybrat z nabídky široké škály produktů, které zaručují kvalitu a trvanlivost. Výrobky nepoškozují ozónovou vrstvu. Výhradním distributorem značky EUROFILLER je firma COLORLAK a.s.
více
STARCOAT
Řada sprejů a tmelů Starcoat zcela vyhovuje podmínkám použití jak v náročných profesionálních provozech, tak pro svou snadnou zpracovatelnost nachází roli pomocníka při opravách a vylepšeních prováděných svépomocí. Také vy si můžete vybrat z nabídky široké škály produktů, které zaručují kvalitu a trvanlivost. Výrobky nepoškozují ozónovou vrstvu. Výhradním distributorem značky Starcoat je firma Panter color a.s.
více
RUSTBREAKER
Řada sprejů a tmelů RB zcela vyhovuje podmínkám použití jak v náročných profesionálních provozech, tak pro svou snadnou zpracovatelnost nachází roli pomocníka při opravách a vylepšeních prováděných svépomocí. Také vy si můžete vybrat z nabídky široké škály produktů, které zaručují kvalitu a trvanlivost. Výrobky nepoškozují ozónovou vrstvu. Výhradním distributorem značky RB je firma RUSTBREAKER s.r.o..
více
BRUNOX
Antikorozní, mazací, čistící a konzervační prostředeky na bázi uhlovodanů s aditivem Turboline. Netvrdnoucí vícefunkční výrobeky, který mohou být nasazeny všude, kde jde o dlouhodobé mazání a spolehlivou ochranu proti korozi. Výhradním distributorem značky BRUNOX je firma COLORIT spol. s r.o.
více
MACOTA
Macota, nepřetržité inovace. Kvalita výrobků a služeb byly pro společnost MACOTA vždy maximálně významným prvkem. Od svých počátků, v průběhu 25 let činnosti, Macota sledovala kvalitu nejen jako kulturní fakt, ale jako znamení profesionality a etiky angažovanosti vůči svým zákazníkům. Téměř třicetileté zkušenosti, důraz na kvalitu a bezpečnost našich výrobků. Výhradním distributorem značky Macota je firma COLORIT spol. s r.o.
více
MENZERNA
Eonomický systém leštění laků a autolaků. Také vy si můžete vybrat z nabídky široké škály produktů, které zaručují kvalitu a ekonomičnost. MENZERNA - kvalita na trhu leštících a brusných past . Výhradním distributorem značky MENZERNA je firma RUSTBREAKER s.r.o..
více
NU FINISH
Nezávislé testy potvrdily, že NU FINISH zesílí lesk a ochrání po celý rok. Dokonce i po 52 umytích v myčce! Neobsahuje absolutně žádný vosk. Nemůže proto poškrábat váš lak. Je tak vyjímečný, že jej můžete aplikovati na přímém slunci. Neexistuje jiná formule jako tato! Garantováno! Zakaždého počasí a chrání proti všem „silničním“ chemikáliím a oxidaci. Výhradním distributorem značky NU FINISH je firma COLORIT spol. s r.o.
více
Tmely a lepidla
Polyuretanové lepící tmely a extrémně silná vteřinová lepidla WETOR s kovovými a plastovými plniči.
více

Kontakty

Sídlo společnosti/fakturační adresa:
COLORIT spol. s r.o.
Vazová 2630, 688 01 Uherský Brod
zapsaná u Krajského soudu v Brně,
oddíl C, vložka 33935.
IČ: 25564048 / DIČ: CZ25564048

Provozovna / sklad:
Vazová 2630, 688 01 Uherský Brod
Telefon: +420 572 541 723 | +420 572 544 270
Fax: +420 572 544 271
Mobil: +420 602 789 985 | +420 602 764 779
Email: info@colorit.cz

COLORIT Slovensko s.r.o.
Matejkova 6, 841 05 Bratislava
Telefon: +421 265 423 539
Fax: +421 265 423 539
Mobil: +421 903 589 029
Email: simon.colorit@gmail.com